Yer imi bookmark_border
remove_red_eye 364
favorite_border 1
share

Park Orman Antalya

Park Orman Antalya

Park Orman Kepez den Organize sanayi yoluna çıkarken Sağ da kalıyor. Giriş ücreti yoktur. İçeride 3 adet cafe var burada kahvaltı , yemek , alkolsüz içecek bulabilirsiniz. Mangal ve ateş yakmak yasak. İçeride bazı işletmeler eğlence bazlı çeşitli etkinlikleri size sunuyorlar. Bazıları şunlar, Gokart, Paintball, Atv Motor Turu, At ile binicilik, Macera Adası, Hız Treni, Küçük Rc araçlar, Akülü araçlar şeklinde devam ediyor. İçerde kahvaltı serpme şeklinde oluyor açık büfe yok fiyat kafesine göre değişiyor. 30 ila 20 tl arasında . Etkinlikler ATV 2 kişi binerseniz 35 tek kişi 25 tren kişi başı 10 iki kişi 15 TL gibi içerde fotoğraflar biraz daha fazla para veriyor gibisiniz fotoğrafların adeti 10 tl

Dağ Kızağı

Türkiye’nin en büyük Dağ Kızağı Antalya Park Orman’da. Park Orman’da Dağ Kızağı ile şehir kalabalığından uzaklaşarak sıra dışı bir gün yaşamak istiyorsanız, bu doğa sporu tam sizin için.

Go Kart

Hız tutkunu olup, şehirde ki trafikte hız yapamayanlar için Park Orman’da ki Go Kart sizin kaçış noktanız. Tek yapmanız gereken kemerlerinizi bağlayıp gaza basmak.

ATV Safari

Asfalt yollardan ve trafik ışıklarından sıkıldıysanız o halde Atv Safari sizin için demektir. Park Orman’da Atv araçlarına binip ormanın içinde yapacağınız sürüşten sonra şehre dönmek istemeyeceksiniz

Zipline

Kanatlarımız yok diye uçamayacak değiliz. Park Orman’da ayaklarınızı yerden kesip, ağaçların arasında uçarak yapacağınız yolculuk, sizi kuşlar gibi hissettirip tüm yorgunluğunuzu atmanızı sağlayacak. Türkiye’nin en uzun Zipline hattı sizleri bekliyor.

İpli Macera Parkuru

Adrenalin, denge, yükseklik ve heyecan tutkunlarının yani içinde maceraperestlik olanların yeri Park Orman’da ki İpli Macera Parkuru. Bu parkur sizi günün monotonluğundan kurtarıp, adrenalininizi tavan yaptıracak.

At Çiftliği

Doğaya çıkıp da, ağaçların arasında ata binmemek olmaz diyenlerdenseniz Park Orman’da ki At Çiftiği’ni gezmeden, atlarla gezinti yapmadan dönmemelisiniz.

Zorbing

Adım atmadan hareket etmek aynı anda da eğlenmek isteyenlerdenseniz, Park Orman Zorbing tam size göre

İmkanlar

drive_eta Ücretsiz Park
credit_card Kredi Kartı
wifi WiFi

Etiketler

Sende fikrini paylaş

Show Reviewskeyboard_arrow_down
soru sorun
Sizde hemen firmanızı tanıtın ücretsiz
Merhaba
Whatsapp dan bilgilerinizi gönderin firma reklamınızı ücretsiz yapalım
Powered by