Yer imi bookmark_border
remove_red_eye 308
favorite_border 0
share

Fitiz Antalya

0,0
query_builder Açık
attach_money attach_money attach_money attach_money

Fitiz Antalya Antalya’da böyle firmaları görmek çok hoşumuza gidiyor. Klasik ve sıkıcı bir fitnes salonu yada spordan sıkılanlar işte size kısa sürede ve sıkılmadan spor ve zayıflama fırsatı. Bu gibi firmaları İstanbul Ankara gibi şehirlere gidenler artık buradan faydalanabilirler. 

Telefon: 0242 502 14 15 0552 499 15 14

Konum: Haritada Aç

Adres: Arden Plaza, Kuşkavağı Mahallesi 563 sokak N:2, 07070 Konyaaltı/Antalya

Çalışma Saatleri: 10:00 – 21:30

Fiyat Ortalaması: 1500 TL civarında ( 30 dk da 10 Seans ) 

 

Kısa Sürede Hızlı Bir Kilo Vermek

Fiziksel aktivite, günlük yaşam içerisinde kas ve eklemlerimizi kullanarak enerji tüketimi ile gerçekleşen aktivitelerdir. Egzersiz ve sporun yanı sıra ev işleri gibi günlük rutinler de fiziksel aktivite sayılmaktadır.

Egzersiz ise, planlı yapılan ve tekrarlayan vücut hareketleridir.

Çocuklarımıza küçük yaşlardan itibaren düzenli aktivite alışkanlığı kazandırmak, egzersizi günlük yaşamın bir parçası haline getirmek ve en azından günlük bedensel aktivitelerini arttırmak ileride karşılaşacakları sağlık sorunlarının azalmasında oldukça önemlidir.

Yetişkinlik döneminde egzersiz yapmak ise fiziksel ve zihinsel hastalıklara yakalanma riskini azaltır. Aynı zamanda vücudun fazla enerjisini atmasında ve kilo problemlerinin giderilmesinde etkilidir.

Body Shape, egzersiz yapmaya vakti kısıtlı olanlar için tasarlanmış kilo kaybı ve şekillenme için benzersiz bir cihazdır. Vakum ve kızılötesi teknolojileri ile donatılmış düşük atmosferik basınç ortamında yürüyüş yaparak haftada ortalama 5000 kaloriye kadar yakılabilmektedir. Bu cihaz spora yeni başlayanlar için olduğu gibi, zayıflamak ve sıkılaşmak isteyen fakat spor salonuna gidecek vakti olmayanlar için de idealdir.

Bodyshape’in sahip olduğu tüm teknoloji bileşenleri kasların enerji tüketimini arttırmaya yöneliktir ve bu sayede maksimum bölgesel incelme, vücuttan su atma ve kilo kaybı sağlanmaktadır. Özel eteği yardımıyla vakum etkisi yaratarak karın, bel ve bacak bölgesinde birikmiş yağları eritmektedir. Oluşan alçak basınç ortamı ve kızılötesi ışınlar sayesinde maksimum derecede vücuttan toksin atımı gerçekleşirken aynı zamanda; pürüzsüz, sıkı, düzgün ve selülitsiz bir cilt yaratılmaktadır.. Bodyshape standart spor egzersizlerinin çok ötesinde sonuç vererek, kullanıcılarına güvenli, sağlıklı ve eğlenceli bir incelme ve kilo kaybetme deneyimi sunmaktadır. Sahip olduğu tüm özellikler şunlardır:

-Kabin İçi Vakum

-IR Infrared

-LedKalojen Elektro Gençleştirme

-Ozon Terapisi

-Hava İyonizasyonu

-Aromaterapi

-Kromaterapi

-Kabin İçi Esinti

Rollshape cihazı 2.500 yıllık Uzakdoğu masaj tekniğinin günümüz teknolojisine uyarlanmış halidir ve kan dolaşımını hızlandırarak rahatlama, ağrıları dindirme, vücut şekillendirme ve selülit giderici etkiler sunan ileri teknolojili bir masaj cihazıdır. Düzenli kullanımda Rollshape, gözle görülür şekilde selülitlerin giderilmesine, cildin sıkılaşmasına ve şekillenmesine yardımcı olur. Tercihe göre Bodyshape cihazından önce veya sonra ya da tek başına kullanılabilir. Yüksek bir etki için kromaterapi, infrared, kolajen ve hava iyonizasyonu gibi özellikler eklenmiştir.

Rollshape ve Bodyshape’in infrared ısı özelliği cildin derin katmanlarında birikmiş yüksek toksinlerin atılmasını sağlar; eklem tutulmasını azaltır, kas spazmlarını rahatlatır, kan dolaşımını arttırarak metabolizmayı hızlandırır ve ağrıları dindirir. Kromaterapi özelliği vasıtasıyla cilde pozitif iyonlar yükleyerek vücut dengesi, direnci ve ruh sağlığı açısından fayda sağlamaktadır. Ledkolajen özelliği, yaşlanan, gevşeyen ve sarkan cilde seçilmiş dalgalarla en temel cilt altyapısı olan kolajenin yeniden inşa edilmesini ve cildin esnekliğini yeniden kazanmasını sağlar. Hava iyonizasyonu ise sağlıklı pozitif iyonlar salgılayarak, vücuda zindelik ve enerji kazandırmaktadır.

İmkanlar

wifi WiFi
drive_eta Ücretsiz Park

Sende fikrini paylaş

Show Reviewskeyboard_arrow_down
soru sorun
Sizde hemen firmanızı tanıtın ücretsiz
Merhaba
Whatsapp dan bilgilerinizi gönderin firma reklamınızı ücretsiz yapalım
Powered by